סונול

אם אתה לא יכול לנצח אותם – הצטרף אליהם" – ולא, אנחנו לא מחפשים לנצח את חברת הדלק סונול, אבל אנחנו בהחלט מעוניינים להצטרף אליה. וזה בדיוק מה שעשינו. דלק איתן קמה במטרה להבטיח ללקוחות הקטנים את התמורה הטובה ביותר עבור כספם. אבל מעבר להנחות המשמעותיות בביטוחי הרכב והאביזרים הנלווים, דלק איתן חושבת בראש ובראשונה על הדלק שהיא מספקת ללקוחותיה. דלק איתן חוברת לסונול וביחד איתה מאפשרת ללקוחותיה לתדלק בתחנות השירות של סונול, עם הדלק האיכותי והשירות המקצועי, ולקבל את כל החבילה במחירים הרבה יותר זולים. תתרגלו, ככה זה כשנהנים משני העולמות.

תחום האנרגיה בישראל מלווה את חברת סונול כבר יותר מ- 90 שנה. החברה קמה תחת השם "סוקוני ואקום", אך שינתה את שמה ל"סונול" לאחר רכישתה על ידי משפחת סוננבורן מארצות הברית. חברת הדלק סונול מתפעלת יותר מ200 תחנות ברחבי הארץ, חלקן גדולות וחלקן קטנות יותר המופעלות בקיבוצים ומושבים. חנויות הנוחות של סונול, הנקראות גם SoGood, פתוחות 24 שעות ביממה ומעניקות שירות נוח, מגוון שירותים ומוצרים לרכב וכן לנהג. מרבית הדלק של סונול מיוצר בחיפה ומאושר על פי התקן הדרוש בארץ. סונול ממשיכה לפעול ולהרחיב את רשת התחנות שברשותה וכן חברה בארגון ייצור שמנים המנפיקה דלקים ברחבי הארץ.

5 יתרונות

שאלות תשובות

מה הוא בדיוק הבנזין החדש של סונול?
שימוש בגולד 95 מקטין את הבלאי במנועי הבנזין ובכך מאריך את חייו, בנוסף מביא לירידה בצריכת הדלק בזמן פקקי תנועה או רמזורים ולבסוף, מוריד משמעותית את שיעור הפליטה של גז הפוגע בסביבה.

האם ניתן להשיג את הבנזין החדש בכל תחנות סונול?
ברובן, כן. רשימה מלאה של הסניפים ניתן להשיג באתר סונול.

מהי מערכת מישוב אדים?
מערכת מישוב אדים מצמצמת את פליטת הגזים בעת התדלוק. סונול התקינה מערכות כאלו בלמעלה מ100 תחנות ברחבי הארץ.

סונול עם דלק איתן

דלק איתן חוברת לחברה הגדולה בארץ ומשתפת פעולה עם חברת סונול. כעת, תוכלו ליהנות מרמת האיכות הבלתי מתפשרת, מהפריסה הענקית ברחבי הארץ, מהבנזין החדש וממערכות המתקדמות ביותר של חברת סונול, וגם לשמור על מחיר זול והנחות משמעותיות עם דלק איתן. בתחנות סונול תוכלו לתדלק עם כרטיסי התדלוק ו/או הדלקנים של דלק איתן וליהנות מאותה שגרת תדלוק, רק במחיר הרבה יותר משתלם.