אספקת דלק

חברת דלק איתן מבקשת לדאוג ללקוח הפרטי לאספקת דלק בפריסה ארצית וזמינות גבוהה. כדי להשיג הסדרי תדלוק זולים משמעותית מהמוצע בחברות הדלק הגדולות, החברה מקימה קבוצות רכישה המייצגות את קבוצת הלקוחות הקטנים. הרעיון של ״דלק איתן״ הוא גיבוש וניצול כוח הקנייה של האזרחים על מנת לקבל את המחירים המשתלמים ביותר עבור תדלוק, עבור ביטוחי רכב וכן עבור אביזרים ומוצרים לרכב. החזון של החברה הוא, לפני הכל, השגת הנחות משמעותיות ממחירי השוק, ובכך להבטיח את המירב לאזרח הפשוט, מבחינת התמורה שהוא מקבל תמורת כספו. הצטרפו עכשיו לכוח הקנייה עם דלק איתן וגם אתם תוכלו להנות ממחירים משתלמים ומאספקה מיידית, זמינה ומשתלמת של כל סוגי דלקים.

אספקת דלק

דלק איתן מספקת ללקוח הפרטי את הדלק שהוא צריך, בנוחות מירבית ומחיר משתלם. הדלק הוא אותו דלק שכולנו מכירים, תחנות התדלוק נשארת באותו מקום, הדבר היחיד שמשתנה לטובתכם הוא המחיר. אנחנו מבינים שאנשים, בעיקר הישראלים, לא מקבלים שינויים בכזו קלות. אנחנו חושדים, שוקלים, חושבים פעמיים וגם אז לא בטוחים שבחרנו נכון. לכן עם הדרך שלנו תוכלו להיות בטוחים וסמוכים כי הרכב שלכם עדיין מקבל את הדרוש לו, רק בהרבה פחות כסף. אנחנו בדלק איתן מתחייבים לעשות כל שיידרש על מנת ליצור את כוח הקנייה המשפיע ביותר ולהביא ללקוחותינו את המחירים הזולים ביותר.

סוגי האספקות

חברת דלק איתן חושבת על כל הנהגים ואיתם גם על כל סוגי הרכבים. עם דלק איתן תוכלו להנות ממחירים זולים והנחות משמעותיות גם באספקות הבנזין (נטול עופרת), הסולר (מכונה גם דלק דיזל) והגז (חלופה נקייה יותר). אין סיבה לשלם יותר על מוצר שבסופו של דבר רק נועד לעזור לנו, לקחת אותנו ממקום למקום ולדאוג שנגיע לשם בבטחה. עכשיו, עם כרטיסי התדלוק של דלק איתן וההנחות שבתוכו, תוכלו לתדלק בראש שקט רכבים פרטיים, משאיות, אוטובוסים וכן מכוניות שנוסעות על גז.

יתרונות