אודותינו

דלק איתן מונה צוות מומחים מנוסה ומקצועי, העומד לרשותכם בכל פנייה, תקלה או בעיה. דלק איתן פועלת במטרה ליצור ארגון כוח קנייה המייצג את קבוצות הלקוחות הפרטיים והקטנים מול חברות הדלק הגדולות. דלק איתן פועלת בפריסה ארצית רחבה, מצפון הארץ עד דרום וצועדת קדימה ומתפתחת עם הזמן, גדלה ומרחיבה את פעילותה בשלל תחומים.

דלק איתן שמה דגש ומשתמשת במוצרים האיכותיים בשוק עם חומרי גלם המשווקים לרוב בארץ ישראל. במקום להתארגן עצמאית ולצאת למחאות על יוקר המחייה, לכתוב פוסטים ברשתות חברתיות על עלות המילקי, אנחנו כאן בשבילכם, רק תגיעו.

לדלק איתן מטרה אחת ברורה, החזון שלה הוא להשיג את הסדרי התדלוק המשתלמים בשוק, לכל סוגי הדלק והרכבים, הנחות במחירי הביטוח, מחירים אטרקטיביים לאביזרים ומוצרים לרכב וכמובן לדאוג לאזרח הפשוט. דלק איתן תעשה את כל שביכולתה על מנת להשיג את המירב ללקוח הקטן שנאלץ להתמודד מול חברות גדולות וחזקות ממנו.

אם ברצונכם להתחיל לחסוך כבר עכשיו, הרימו את הטלפון, כנסו למחשב או אפילו יותר טוב, בואו לבקר! נשמח לראות אתכם ולעשות את כל האפשר על מנת להשיג לכם את המחירים הטובים ביותר בשוק ולהוכיח לכם שעם קצת רצון ויכולת, ניתן לשלוט טוב יותר בהוצאות הדלק ותחזוקת הרכב השוטפת.

המשרדים ממוקמים ברחוב הרצל 17, אשקלון. ניתן ליצור קשר ולתאם פגישה,08-6333066 נשמח לעמוד לרשותכם גם בעמוד הפייסבוק שלנו.